جهت عضویت در کانال تلگرام تکتاوب کلیک کنید

طراحی قالب وردپرس

گروه طراحی و توسعه تکتاوب در سال ۱۳۸۵ با هدف فعالیت در زمینه طراحی قالب وردپرس، قالب ووکامرس، قالب فروشگاهی ووکامرس، قالب فروشگاهی وردپرس، قالب شرکتی وردپرس، سئو و بهینه سازی قالب وردپرس شروع به کار کرد.

گروه طراحی و توسعه تکتاوب مفتخر است در طول چند سالی که شروع به فعالیت نموده کارنامه درخشانی را در این عرصه ثبت نماید. این مهم با تلاش فراوان کارشناسان و متخصصان مجرب در حوزه طراحی و برنامه نویسی وب و طراحی قالب وردپرس و با هدف رضایتمندی مشتریان و کیفیت خدمات به سرانجام رسیده است و همواره برای بهبود کیفیت و خدمات خود تلاش می نماید.

از جمله مواردی که گروه طراحی و توسعه تکتاوب را از دیگر رقیبان خود متمایز نشان می‌دهد، مشتری مداری، پشتیبانی حرفه‌ای و کیفیت مطلوب خدمات مرتبط با قالب وردپرس می‌باشد و این امر موجب جلب رضایت مشتریان تا کنون شده است.

تلاش و همکاری صمیمانه تیم تکتاوب وب ، تعهد و تخصص و همچنین بروز بودن دانش و تکنولوژی های خود در این عرصه باعث انگیزه و اراده مضاعف در ادامه فعالیت و خدمت رسانی به مشتریان خود شده است.

یکی از دغدغه های کسانی که به تازگی کسب و کاری را شروع کرده اند این است که چگونه وجه تمایزی بین خود و رقیبان ایجاد کنند و در کار خود پیشرفت کنند. هرکس که به دنبال پیشرفت باشد می‌داند تا زمانی که کسب و کار خود را با دنیای دیجیتالی و اینترنت درنیامیزد پیشرفت قابل توجهی نخواهد داشت.

گروه طراحی و توسعه تکتاوب به شما کمک خواهد کرد که یک تحول دیجیتالی بزرگ را تجربه کنید که روی کسب و کار و درآمد شما متمرکز شده است، اما چگونه؟
در جهانی زندگی می کنیم که میزان سرعت تعیین کننده ی میزان موفقیت در رقابتهاست و از طرف دیگر هرچه بیشتر کسب و کار را به سمت تجارت الکترونیک سوق بدهیم قابلیت انعطاف خود با بازار امروز را بالا برده ایم.

بنابراین بهترین خدمتی که تکتاوب می تواند ارائه دهد طراحی سایت وردپرس برای کسب و کارهاست.

چرا طراحی سایت وردپرس؟

مهمترین دلیلی که برای انتخاب طراحی سایت با وردپرس وجود دارد این است که هیچ راه بهتر یا آسانتری برای ساخت سایت وجود ندارد.
سیستم های مدیریت محتوای زیادی وجود دارند اما چیزی که وردپرس را محبوب کرده است سئوی بالا و بهینه بودن برای موتورهای جست و جو و پنل کاربری ساده حتی برای افرادی که مبتدی هستند، می‌باشد. اما از همه مهم تر امکاناتیست که افزونه‌ها برای یک سایت وردپرسی فراهم می‌کنند. امکاناتی مثل فرم‌های تماس، امکانات فروش آنلاین، گالری و … در نتیجه کاربر در طراحی سایت با وردپرس هیچگونه محدودیتی نخواهد داشت.

برای طراحی سایت وردپرس اولین چیزی که مورد نیاز یک شخص یا شرکت است طراحی قالب وردپرس و یا به عبارت دیگر طراحی پوسته وردپرس است. جهت تهیه یک قالب وردپرس می توان به فروشگاه های قالب وردپرس مراجعه کرد و یا به صورت اختصاصی سفارش طراحی قالب وردپرس داد.

طراحی قالب وردپرس

گروه طراحی و توسعه تکتاوب با آنالیز مشتریان دریافته است که اشخاص قبل از اقدام به طراحی سایت با وردپرس برای انتخاب و یا طراحی قالب وردپرس سایت خود، ابتدا جویای تعرفه طراحی قالب وردپرس می‌شوند و سپس قیمت طراحی قالب وردپرس را از شرکت های مختلف برآورد می‌کنند. در همین راستا نمونه‌های طراحی شده قبلی یک شرکت را پیگیری کرده و مقایسه می‌کنند و پس از طی این مراحل حاضر به پرداخت هزینه طراحی قالب وردپرس به یک شرکت می‌شوند.
گروه طراحی و توسعه تکتاوب به خود می بالد که پس از طی شدن تمامی این مراحل، مورد انتخاب مشتریان خود برای طراحی پوسته وردپرس قرار می‌گیرد. چرا که طراحی سایت وردپرس نیازمند هوش، دانش فنی، تخصص و سلیقه بسیار بالایی است که ما در گروه طراحی و توسعه تکتاوب موفق شده‌ایم به تمامی این موارد در طی سالیان فعالیت خود دست یابیم.

ارسال نظر