جهت عضویت در کانال تلگرام تکتاوب کلیک کنید

کانفیگ سرور

همیشه در ذهن بسیار از افرادی که تازه در دنیای شبکه و اینترنت و سرور وارد میشوند این ابهام وجود دارد که کانفیگ سرور به چه چیزی اطلاق می شود؟
برای روشن شدن این موضوع سعی میکنیم با مثالی این موضوع را خدمتتون توضیح دهیم:
فرض کنید شما یک خودرو دارید که تازه خریده اید. مسلما باید خرج هایی برای آن خودرو انجام دهیم که خودرو برای کارکرد شما آماده گردد. مثلا تعویض روغن ماشین – خرید روکش صندلی – تنظیم انژکتور و… تمامی این کارها را شما انجام میدهید که ماشین شما آماده کار شود و بهترین بازدهی را داشته باشید.
در بحث سرورها نیز کانفیگ سرور لینوکس به تنظیم و بهینه سازی سرور برای بهترین عملکرد اطلاق میشود که این موارد میتواند شامل:
✅ تنظیم سرویس ها
✅ امنیت سرور
✅ امنیت سیستم عامل
✅ امنیت فایل ها
✅ امنیت اطلاعات مشتریان
✅ امنیت شبکه
و… گردد
انجام یک کانفیگ صحیح و اصولی بر روی سرورها نیازمند دانش فنی قوی و تجربه فراوان در زمینه کار با سرور و تمامی موارد آن میباشد.
هیچگاه سعی نکنید سروری که از آن برای میزبانی سایت های خود یا مشتریان استفاده میکنید را مکانی برای تمرین خود قرار دهید زیرا به اطلاعات خود آسیب خواهید زد و اعتبار کاری خود را زیر سوال خواهید برد. همیشه سعی کنید کانفیگ و مدیریت سرورها را به شرکت ها و افراد خبره و با دانش فنی کافی بسپارید که هم امنیت سرور شما تامین گردد و هم بهترین سرعت و کیفیت را در سایت ها تجربه کنید.
گروه طراحی و توسعه تکتاوب از سال 1385 در زمینه کانفیگ و مدیریت حرفه ای سرور فعالیت دارد و در این سالها با کانفیگ و مدیریت سرورهای دولتی و شرکتی و شخصی زیادی توانسته جدا از تجربه بالایی که کسب کرده است رضایت مشتریان را جلب کند.کارشناسان این گروه کاملا شناخته شده و دارای دانش فنی مناسب میباشند و این مسئله اطمینان کامل را به شما میدهد که به بهترین نحو سرور شما تنظیم خواهد شد و مشکلات سرور شما حل خواهد شد.
ما به شما اطمینان میدهیم که سرور شما را به بهترین نحو بهینه و کانفیگ خواهیم کرد طوری که افزایش سرعت را احساس خواهید کرد و دیگری بابت امنیت اطلاعات سایت ها و مشتریان نیز نگرانی نخواهید داشت. پس اگر نیاز به کانفیگ و مدیریت سرور خود دارید از طریق این فرم با ما در تماس باشید.