جهت عضویت در کانال تلگرام تکتاوب کلیک کنید

قوانین و مقررات

کلیه مشتریان ملزم به قبول قوانین زیر می باشند همچنین عضویت در سایت و ارسال سفارش مبنی بر مطالعه و پذیرش قوانین زیر خواهد بود:

ماده 1: تکتاوب، از لحظه دریافت 50% وجه قرارداد و اطلاع رسانی توسط سفارش دهنده بابت پرداخت مبلغ و سفارش موظف به شروع اجرای وب سایت سفارش دهنده مطابق اطلاعات اعلام شده می باشد.

ماده 2: تکتاوب موظف به اطلاع رسانی به سفارش دهنده در هنگام تکمیل وب سایت سفارش داده شده، از طریق ایمیل یا شماره تماس های سفارش دهنده میباشد.

ماده 3: تکتاوب موظف به ثبت دامنه برای وبسایت مشتری بر روی هر سفارش نبوده و در صورت نیاز مشتری میتواند با اخذ هزینه ثبت دامنه، این کار را انجام داده و پنل دسترسی دامنه را به مشتری ارائه نماید.

ماده 4: تکتاوب موظف به تکمیل داده های وب سایت مشتری نبوده و تنها خدمات طراحی وب سایت (طراحی قالب گرافیکی و پیاده سازی آن با سیستم های مدیریت محتوای اوپن سورس) ارائه می گردد.

ماده 5: تکتاوب پس از دریافت 50% پیش پرداخت پروژه و همچنین اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی گرافیک از مشتری، طرح گرافیکی را آماده کرده و به مشتری ارائه نماید. در صورتی که مشتری اطلاعات کامل را جهت طراحی گرافیک ارائه ننماید، مسئولیتی متوجه تکتاوب نخواهد بود.

ماده 6: در صورت وجود ایرادی در طرح گرافیکی ارسال شده برای مشتری، تکتاوب موظف است برای 2 بار ایرادات موجود را که توسط سفارش دهنده اعلام میگردد تصحیح نماید و انجام این کار از سری دوم به بعد مشمول هزینه خواهد بود. همچنین در صورتی که طرح ارسالی به کل تایید نگردد و نیاز به طرح جدیدی باشد، تکتاوب با دریافت 30% دیگر به علاوه مبلغ کل پروژه، میتواند طرح جدید را به مشتری ارائه نماید در غیر این صورت مسئولیتی متوجه تکتاوب نخواهد بود.

ماده 7: در صورت وجود ایرادی در کدنویسی یا برنامه نویس های انجام شده در سفارش مشتری، تکتاوب موظف است سفارش مورد نظر را طبق طراحی گرافیک انجام شده که در مرحله طراحی گرافیک به تایید مشتری رسیده است را به انجام برساند. در صورتی که تغییرات ارسالی مشتری مخالف آنچه در مرحله طراحی گرافیک تایید کرده است باشد، تکتاوب میتواند با دریافت هزینه مجزا تغییرات ارسالی را بر روی پروژه اعمال نماید در غیر این صورت مسئولیتی متوجه وی نخواهد بود.

ماده 8: برای شروع اجرای وب سایت شما ، لازم به پرداخت مبلغ (پیش پرداخت) می باشد . این پیش پرداخت شامل 50% مبلغ کل پروژه میباشد. لازم به ذکر است پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت، این مبلغ به هیچ عنوان قابل استرداد نمیباشد.

تبصره: مگر اینکه تکتاوب بنا به شرایط سفارشات خویش اجرای سفارش شما را رد نماید که در اینصورت کلیه مبلغ پرداختی شما در کمتر از ۷۲ ساعت بازگردانده میشود.

ماده 9: برآورد طراحی قالب یا وب سایت توسط تکتاوب انجام خواهد شد و این گروه حق این را دارد که سفارشی کردن سایتی را چه از نظر برنامه و چه از نظر گرافیک بنا به دلایل فنی و … قبول ننماید.

ماده 10: مدت زمان اعلام شده جهت انجام پروژه، به صورت کاملا تقریبی و توافقی بوده و تکتاوب متعهد به انجام پروژه در زمانبندی اعلام شده نمی باشد، اما می بایست تلاش خود را جهت ارسال پروژه در زمان مشخص شده انجام دهد. در صورتی که در زمان معین شده، به هر دلیلی اختلافی رخ دهد، مشتری حق هیچگونه اعتراضی را نداشته و موظف است تا زمان تحویل پروژه منتظر بماند.

ماده 11: در صورتی که تکتاوب طرح مورد نظر را با توجه به مستندات ارائه شده توسط مشتری ارائه نماید، مشتری موظف است طی 24 ساعت تایید یا عدم تایید و یا تغییر در طرح را به اپراتور واحد مربوطه ارسال نماید در غیر این صورت مسئولیتی متوجه تکتاوب برای زمان بندی پروژه، نخواهد بود.

ماده 12: تکتاوب فروش نمونه های سایت ارائه شده در بخش نمونه پروژه های انجام شده را به یک یا چند سفارش دهنده را ندارد و در صورتی که طرح وب سایت مورد نظر “ریپ” (دزدیده) شود، مسئولیتی متوجه تکتاوب نبوده و مشتری حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

ماده 13: در صورت نیاز وب سایت شما به بخش و صفحاتی بیش از میزان پیش بینی شده، هزینه افزودن بخش یا صفحات به صورت مجزا دریافت میگردد. لازم به ذکر است در صورتی که طبق صلاحدید تکتاوب امکان افزودن بخش های جدید به طرح انجام شده نباشد مشتری حق هیچگونه اعتراض را نداشته و می بایست طبق قوانین عمل نماید .

ماده 14: لطفا دقت نمایید تا وجه پیش پرداخت و یا تسویه را حتما به شماره حساب های مندرج در وب سایت واریز نمایید، زیرا در صورتی که به شماره حساب دیگری مبالغ واریز گردد، تکتاوب هیچگونه مسئولیتی در قبال اجرای وب سایت و … ندارد.

ماده 15: لطفا در اطلاعات ارائه شده جهت طراحی گرافیک و سایر مراحل مورد نظر خود دقت فرمایید زیرا پس از سفارش طراحی سایت و شروع مرحله طراحی گرافیک و کد نویسی، اطلاعات ارائه شده از طرف سفارش دهنده (مشتری) ملاک تکتاوب می باشد و پس از سفارش به هیچ عنوان، امکان عوض کردن و یا ایجاد تغییرات وجود ندارد.

ماده 16: مشتری موظف است اطلاعات درخواستی تکتاوب را جهت طراحی و برنامه نویسی وب سایت پروژه، در اسرع وقت ارسال نماید.

اطلاعات مورد نیاز به شرح زیر می باشد:

1 : بخش های مورد نیاز مانند: منوی اصلی / اسلاید تصویری و … (باید هر بخش به صورت کامل تشریح شود تا در صورت عدم امکان انجام، به مشتری اعلام گردد)

2 : رنگ بندی مد نظر

3 : وب سایت نمونه در صورت وجود داشتن (این مورد جهت مشخص شدن ذهنیت شما برای تکتاوب دریافت می گردد)

4 : نام کامل و دامنه وبسایت

5 : اطلاعات تماس با مشتری در صورت نیاز

ماده 17: طراحی های انجام شده در پروژه ها به صورت عمومی دارای موارد زیر میباشد:

1 : طرح گرافیک صفحه اصلی وبسایت (صفحه اول)

2 : طرح گرافیک صفحه داخلی که عموما با منوی کنار یا بدون منوی کناری انجام می شود.

توجه: در صورتی که مشتری نیاز به صفحاتی با طراحی خاص دارد، می بایست در مرحله براورد هزینه، به صورت دقیق به آن اشاره کرده و در صورت موافقت تکتاوب، هزینه و زمان مشخص و به مشتری ارائه شود.

ماده 18: پس از تکمیل پروژه و قبل از تحویل بر روی وب سایت، مشتری موظف به پرداخت تسویه کامل مبلغ می باشد. در صورتی که تسویه ظرف 72 ساعت از تسویه انجام نگردد و یا مشخصات فیش پرداختی تسویه به اطلاع مجری (تکتاوب) نرسد، تکتاوب اختیار قطع موقت خدمات را خواهد داشت و برای پیگیری مجدد نیاز به هزینه مجدد معادل 10% از مبلغ کل پروژه علاوه بر مبلغ تسویه، خواهد بود .

ماده 19: در صورتی که عدم تسویه سفارش دهنده در هر کدام از مراحل اجرا و یا تحویل بیش از 1 ماه طول بکشد، پروژه وی به صورت کامل از برنامه پروژه های تکتاوب حذف گشته و تکتاوب هیچ گونه مسئولیتی در قبال سفارش نخواهد داشت.

ماده 20: در صورتی که در حین انجام پروژه و تحویل بر روی وب سایت مشتری، اختلالی در اطلاعات ثبت شده در وب سایت رخ دهد و داده هایی حذف شود، تکتاوب هیچگونه مسئولیتی در مقابل حذف اطلاعات و … نخواهد داشت و مشتری موظف بوده قبل از این مرحله، فایل پشتیبانی از داده های وب سایت خود تهیه کرده باشد.

ماده 21: در صورتی که سرویس میزبانی مشتری، با اختلال مواجه باشد و تکتاوب نتواند مرحله پیاده سازی را به صورت صحیح انجام دهد، مشتری موظف است مشکل مورد نظر را در اسرع وقت برطرف کرده و به اطلاع مجری (تکتاوب) برساند تا ادامه مراحل مجددا آغاز گردد. در صورتی که مشتری توجهی به اختلال مورد نظر انجام ندهد، از نظر مدت زمان پروژه و… مسئولیتی متوجه تکتاوب نخواهد بود.

ماده 22: مشتری موظف است، کلیه اطلاعات تماس خود را در پورتال مشتریان تکتاوب، به صورت کامل و به زبان فارسی تکمیل نماید.

ماده 23: مشتری موظف است، متون تیکت های خود را به صورت کاملا فارسی در پورتال مشتریان تکتاوب ، ارسال نماید . در صورتی که متون به زبان های دیگری ارائه گردد، تکتاوب مسئولیتی در قبال پاسخگویی به ایشان ندارد .

ماده 24: مشتری موظف است، در تیکت های ارسالی خود در پورتال مشتریان، ادب و احترام را به صورت کامل رعایت نماید و در صورت توهین / تهدید و… دسترسی مشتری به وبسایت قطع و سفارش های درحال انجام نیز به صورت معلق در خواهد آمد.

ماده 25: پشتیبانی ارائه شده بر روی کلیه پروژه ها تنها 1 هفته پس از تحویل وب سایت بوده و مشتری می بایست تمامی موارد و مشکلات را در همان یک هفته به اپراتور واحد مربوطه ارائه نماید و پس از گذشت این زمان، تکتاوب حق خود میداند تا جهت پشتیبانی مجدد، از مشتری هزینه مجزا دریافت نماید.

در صورتی که سوالی در مورد هر کدام از بندهای قوانین دارید، پیش از سفارش مشکل و سوال خود را مطرح سازید.

این قوانین همواره بر روی وب سایت قرارداشته و تکتاوب میتواند در هر زمان قوانین را تغییر دهد همچنین مشتری میبایست قبل از سفارش و عضویت در پورتال مشتریان، قوانین را مطالعه کرده و بپذیرد.

دریافت متن قوانین و مقررات