تکتاوب

making-websites

طراحی سایت خبری در اصفهان

سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند. مخاطب اینترنتی ترجیح می دهد که خبر را در لحظه دریافت کند.

سایت خبری

سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند. مخاطب اینترنتی ترجیح می دهد که خبر را در لحظه دریافت کند. این موضوع باعث می شود که کاربران تمایل خاصی به طراحی سایت خبری داشته باشند.دلیل این موضوع اهمیت خبر و اطلاع رسانی و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار است.با توجه به تعداد کاربران آنلاین در ایران اگر طراحی سایت خبری طراحی محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطبان قابل توجهی را به خود جذب نمایند.
گرچه امروزه کانال های تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی اولین و سریعترین ابزارهایی هستند که اخبار دسته اول را منتقل می کنند ، اما هنوز وب سایت ها به دلیل رسمیت و اعتبارشان جای خود را از دست نداده اند.

موضوعاتی که در وب سایت خبری میتوانید داشته باشید :

اخبار فرهنگی ،اخبار سیاسی،اخبار علمی،اخبار ورزشی،اخبار بین الملل،اخبار اجتماعی و.. که هرکدام دارای شاخه های مختلفی میباشند .توجه داشته باشید برای موفقیت و دیده شدن یک سایت خبری علاوه بر مطالب و محتوا داشتن یک سئو مناسب نیز حائز اهمیت خواهد بود .

امکانات و قابلیت های خبرگزاری:

فهرست اخبار تولید شده
فهرست اخبار منتشر شده
تقویم کاری، دفترچه تلفن و آدرس، دفترچه یادداشت
امکانات تولید وانتشار خبر
امکان ارسال خبر برای سطوح بالا و گردش خبر
درج مشخصات کلی خبر مانند تیتر، روتیتر، لید، خلاصه خبر، کلمات کلیدی، کلمات کلیدی در Url، منبع خبر، نوع خبر اعم از تولیدی یا اقتباسی
ویرایشگر قدرتمند برای ویرایش خبر و درج تصویر و فیلم و سوتیتر و …
امکان درج اخبار مرتبط
امکان تهیه زنجیر خبر
امکان الصاق آلبوم جداگانه به خبر در گزارش های تصویری
امکان گرفتن نظرات کاربران در هنگام مشاهده خبر و امکان انتشار یا ویرایش نظرات
شمارش تعداد بازدید اخبار